Logopeda / Terapia logopedyczna

Neurologopeda

Terapia neurologopedyczna

Terapia logopedyczna

 

Prowadzę terapię mowy i komunikacji
w ramach prowadzonego przeze mnie gabinetu w Opolu oraz przez internet w trybie online.

Terapia neurologopedyczna online

Terapia logopedyczna online

 

 

Terapia neurologopedyczna także online obejmuje bardzo szeroki obszar oddziaływania na rozwój dziecka. W dużej mierze opiera się na bezpośredniej relacji teraputa- dziecko-rodzic. Która pozwala na stworzenie niepowtarzalnych warunków do motywowania, inspirowania dziecka do pokonywania trudności. Mimo tego , terapia logopedyczna online doskonale sprawdza się w obszarze korekty wad wymowy. A także rozwijania umiejętności językowych i komunikacyjnych.

Trening motoryki artykulatorów, umiejetności językowych, artykulacyjnych przekłada się na każdy z języków, którymi posługuje sie dziecko.

Logopeda online.

Diagnoza logopedyczna online

Dobrze przeprowadzona diagnoza logopedyczna online, z której wynika rzetelny plan terapii oraz ścisła współpraca z rodzicem gwarantują efektywną terapię online w obszarach:

usprawniania czynności mięśniowych układu orofacjalnego,

uzyskania prawidłowej pozycji spoczynkowej języka,

nauki prawidłowego żucia i połykania,

wypracowania prawidłowego toru oddechowego,

korekty wad wymowy.

Leczenie laryngologiczne i ortodontyczne

Terapia logopedyczna online

Jeśli dziecko objęte jest leczeniem laryngologicznym czy ortodontycznym a wady wymowy są problemem towarzyszącym powyższym obszarom leczenia  to jesteśmy w stanie pracować logopedycznie także w formule online. Korygując metodycznie wszystkie aspekty usprawniania pracy układu orofacjalnego.
Zapraszam na terapię online rodziców dzieci dwujęzycznych mieszkających w Niemczech, USA, UK, Australii czy Nowej Zelandii. Możliwa jest terapia w języku angielskim.

Rodziców, którzy są chętni wykonywać systematyczną pracę logopedyczną ze swoim dzieckiem . W oparciu o skuteczny coaching, który zawiera diagnozę oraz planowanie kolejnych etapów terapii.  Wraz z zaplanowaniem konkretnych ćwiczeń oraz zweryfikowaniem, oceną efektów ich wykonywania.

Czas, którego nie tracą Państwo na dojazd do stacjonarnego gabinetu logopedycznego może być wspaniałą okazją do wspólnego, efektywnego spędzenia go ze swoim dzieckiem. Jednocześnie w razie potrzeby zawsze istnieje możliwość zorganizowania konsultacji w gabinecie. Poza tym praca z logopedą online to doskonała alternatywa dla osób dorosłych, które rozpoczęly leczenie ortodontyczne.

Zapraszam do kontaktu

(+48) 501 455 851

logopeda@gadula.opole.pl

45-072 Opole, Reymonta 47/3

Online / Skype (Polska, Niemcy, USA, UK, Australia, Nowa Zelandia)
Berlin, Chicago, Londyn, Bruksela

 

45-072 Opole, Reymonta 47/3

Online / Skype (Polska, Niemcy, USA, UK, Australia, Nowa Zelandia)
Berlin, Chicago, Londyn, Bruksela